Jaka jest najlepsza kolorowanka My Little Pony dla dzieci?

Sprawdźmy jaka Kolorowanka My Little Pony jest najlepsza dla dzieci? Serial animowany My Little Pony jest od dłuższego czasu bardzo popularny wśród dzieci w każdym wieku. Dlatego, że każdy z kucyków jest wyjątkowy, niezwykle kolorowy i ma odmienny charakter. Kucyki z bajki My Little Pony to między innymi: Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy i Rarity. Sympatyczne postacie z bajki znane są na całym świecie. Większość najmłodszych fanów bez najmniejszego problemu potrafi wskazać jak nazywa się i jak wygląda każdy z mieszkańców PonyVille.

Istnieje kilka powodów, dla których dzieci uwielbiają postacie My Little Pony – jednak my w dniu dzisiejszym skupimy się na ich niepowtarzalnym wyglądzie. Wszystkie kolorowanki My Little Pony znajdziesz tutaj. Poniżej prezentujemy wybrane kolorowanki z poszczególnymi kucykami My Little Pony. 

Kolorowanka My Little Pony czeka na pokolorowanie, sprawdźmy jak wyglądają Kucyki!

Kolorowanki Twilight Sparkle

Kolorowanka My Little Pony

Charakterystyczne cechy: Róg jednorożca, gwiazdki.
Dominujący kolor: fioletowy

Twilight Sparkle jest bohaterką serialu animowanego My Little Pony. Jej imię jest tłumaczone jako Iskierka Zmierzchu. Twilight Sparkle to fioletowy kucyk ze specjalnym znakiem gwiazdy, ze skrzydłami i rogiem jednorożca . Twilight lubi czytać i uczyć się, opanowując magię i zajmując pozycję jednej z księżniczek magicznej krainy Equestria. Poza tym jest bardzo zabawna, a jej sukienki są jaskrawo kolorowe – dlatego wszyscy ją kochamy.

Kolorowanki Rainbow Dash

 

Rainbow Dash Kolorowanka

Charakterystyczne cechy: Tęczowy ogon, symbol – czerwono-żółto-niebieski piorun z białą chmurką.
Dominujący kolor: niebieski.

Rainbow Dash jest bardzo odważną, odważną, energiczną i niezwykle pewną siebie dziewczyną. Jej imię w dosłownym tłumaczeniu to: Pędząca Tęcza lub Uderzająca Tęcza. Emitowanie tęczowej bomby to jej specjalna umiejętność, nasza bohaterka dba o pogodę w PonyVille. Mieszka na chmurce nieopodal miasta, Jej dusza reprezentuje lojalność. Rainbow Dash jest błękitnym kucykiem z grzywą i ogonem w kolorach tęczy. Zaczynając od dołu jej fantastyczny ogon mieni się kolorami: Fioletowy, niebieski, zielony, beżowy, pomarańczowy kończąc na czerwonym. Ma trzy rzęsy i duże ciemno różowe oczy. Kto nie kocha tej niesamowicie uroczej postaci?

Kolorowanki z Applejack

Kucyk Pony Kolorowanka Apple Jack

Charakterystyczne cechy: Trzy czerwone jabłka, lekko przymrużone oczy, gdy śpi zazwyczaj ma trawę w zębach.
Dominujący kolor: pomarańczowy.

Applejack jest kucykiem niezwykle lojalnym, uczciwym i zawsze gotowym do pomocy. Jest też bardzo uparta, jednak nie przeszkadza jej to w zdobywaniu przyjaciół. Na co dzień nasza bohaterka pracuje na farmie nieopodal PonyVille. Kolorystycznie AppleJack posiada sierść koloru pomarańczowego, bujną blond grzywę i ogon tego samego koloru związany na końcu czerwoną gumką. Nasza bohaterka nosi duży brązowy kapelusz, ma jasno zielone oczy i trzy białe piegi pod nimi. Jej symbolem są trzy czerwone jabłka.

Kolorowanki Pinkie Pie

Pinkie Pie Kolorowanka

Charakterystyczne cechy: trzy balony jeden żółty i dwa niebieskie, z poskręcanymi linkami.
Dominujący kolor: różowy.

Jeśli doskwiera Ci czasem smutek, poszukaj kucyka o imieniu Pinkie Pie. Różowe ciasteczko – bo tak w dosłownym tłumaczeniu nazywa się nasza bohaterka w mig rozproszy ten smutek i sprawi, że poczujesz się szczęśliwszy niż kiedykolwiek!
Pinkie Pie bardzo chętnie rozwesela wszystkie inne kucyki, ucząc je jak przezwyciężać strach śmiechem. Jest bardzo towarzyska, przyjacielska i energiczna. Gra na kilku instrumentach oraz lubi głośno śpiewać. Nasza bohaterka ma jasnoróżową sierść, natomiast grzywa i ogon mają ciemnoróżowy odcień. Oczy naszego kucyka są jasnoniebieskie, wokół znajdują się zaś długie i piękne rzęsy.

Kolorowanka My Little Pony – Fluttershy
My Little Pony Fluttershy Kolorowanka

Charakterystyczne cechy: trzy motyle z różowymi skrzydłami i niebieskimi ciałami
Dominujący kolor: żółty – różowofioletowy.

Fluttershy to wyjątkowa dziewczyna, która opiekuje się zwierzętami na przedmieściach PonyVille. Dodatkowo potrafi mówić językami różnych zwierząt. Zwykle jest bardzo nieśmiała – zwłaszcza w miejscach publicznych. Za to bywa również taktowna i troskliwa. Dlatego wszyscy ją kochamy i chcemy być jej przyjaciółmi. Kolorując Fluttershy musimy zwrócić uwagę na jej żółtą sierść. Nasza bohaterka ma również jasnoróżową grzywę i ogon a także morski kolor oczu.

Kolorowanki Rarity

Rarity

Charakterystyczne cechy: trzy motyle błękitne diamenty
Dominujący kolor: biały – niebieski – fioletowy.

Rarity jest jednym z najpiękniejszych jednorożców w PonyVille. Jest projektantką mody, uwielbia piękne kreacje, które zresztą sama przygotowuje. Zwykle podczas szycia sukni, Rarity nosi czerwone okulary. Zawsze chce błyszczeć swoimi wspaniałymi kostiumami, jej marzeniem jest zaprojektowanie i uszycie sukni dla Księżniczki Celestii.  Rarity ma piękną białą sierść oraz wspaniałą kręconą grzywę koloru fioletowego. Ma ciemnoniebieskie oczy, oraz długie rzęsy, czasem używa niebieskiego cienia do powiek.

Podsumowanie: Jaka jest najlepsza kolorowanka My Little Pony?

Tak naprawdę… wszystkie są najlepsze! Każdy kucyk jest wyjątkowy, każdy ma swoich wiernych fanów. Przez to ciężko jednoznacznie stwierdzić która kolorowanka będzie najlepsza. Ważne aby kolorowanie sprawiało frajdę naszym najmłodszym pociechom. Kolorowanie dla dzieci jest czymś wyjątkowym, ma szalenie dużo zalet. Pozwala kształtować wyobraźnie, poprawia rozwijać zdolności motoryczne, daje także dzieciom możliwość zanurzenia się w fantastycznym świecie postaci z kreskówek. Na naszej stronie możecie znaleźć wiele arkuszy do kolorowania dla dzieci zarówno w wieku przedszkolnym, jak i dla uczniów z niższych klas szkoły podstawowej.

Kiedy Twoje dzieci znudzą się domowymi zabawami, lub pogoda nie pozwala na spędzanie czasu na podwórku zachęcamy do pobierania naszych kolorowanek dla dzieci – całkowicie za darmo! Sprawdź wszystkie kolorowanki jakie dla Was przygotowaliśmy.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym kolorowankom My Little Pony znajdziesz świetne źródło rozrywki dla swoich pociech.