Kolorowanie z Biedronką i Czarnym kotem!

Bardzo miło jest nam poinformować, że na naszej stronie pojawiły się nowe długo wyczekiwane kolorowanki!
Nowa kategoria na naszej stronie to kolorowanki z serii Biedronka i Czarny Kot jest to bajka dla dzieci, której raczej nie musimy przedstawiać. Wszyscy doskonale wiemy, że dzieci uwielbiają kolorowanie, tym bardziej gdy bohaterami kolorowanki są ich serialowi idole.

Bohaterowie bajki Biedronka i Czarny kot
Biedronka i Czarny kot

Jeśli jednak nigdy nie spotkaliście się z bajką Biedronka i Czarny Kot, przedstawimy Wam pokrótce historię serialu.
Cieszące się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży, niezwykłe przygody dwójki sympatycznych szkolnych przyjaciół, którzy w obliczu niebezpieczeństwa stali się super bohaterami.

Marinette i Adrien
Marinette i Adrien

 

Przygotowaliśmy 29 kolorowanek przedstawiających bohaterów bajki, które umilą czas Waszym pociechom.

Nasi serialowi przyjaciele to Marinette, która zmienia się w Biedronkę i Adrien, wcielający się w tytułowego Czarnego Kota. Akcja serialu toczy się w Paryżu, zaatakowanym przez wrogich Akumów. Są to czarne charaktery mające na celu zamienić ludzi w super złoczyńców. Biedronka i Czarny Kot otrzymali najważniejszą misję w życiu – muszą ochronić miasto i jego mieszkańców – jednak aby to zrobić muszą działać w tajemnicy i pod przebraniem aby uniknąć zdemaskowania.

Biedronka i Królowa Pszczół
Biedronka „Marinette” i Królowa Pszczół

Uroku całej historii dodaje fakt, że zarówno Biedronka jak i Czarny Kot nie znają swojej prawdziwej tożsamości. Są nieświadomi faktu, że w codziennym życiu są najlepszymi przyjaciółmi z szkolnej ławki.

Miraculum syrenka.
Miraculum syrenka.

Wszystkie kolorowanki z bajki znajdziecie na specjalnej podstronie Biedronka i Czarny Kot . Oczywiście jak zawsze kolorowanki możecie pobrać i wydrukować  całkowicie za darmo!
A więc kolorowanie czas zacząć – kredki i flamastry w dłoń i do dzieła!

Biedronka i czarny kot Miraculous Kolorowanki dla dzieci