Nadciąga Epoka lodowcowa!

Mamy dla Was kolejną nowość pełną kolorowanek!

epoka lodowcowa kolorowanki

Epoka lodowcowa dla wielu z nas to już niemal klasyczny i obowiązkowy film animowany dla dzieci. Zabawna i miła dla oka historia miała swój filmowy początek w 2002 roku. Wówczas rozpoczęła się animowana opowieść o przygodach trójki prehistorycznych bohaterów leniwca Sida, mamuta Mańka oraz tygrysa szablo zębnego – Diego.
Leniwiec Sid kolorowanka
Akcja pierwszej części filmu rozgrywa się 20-tysięcy lat temu, kiedy to ziemię nawiedziła tytułowa Epoka Lodowcowa. Tak więc na ziemi trwa wielka migracja wielu gatunków zwierząt, które kierują się na południe. W miarę narastania kolejnych warstw lodu zwierzęta nie mają czasu do stracenia i muszą się spieszyć. W tym momencie poznajemy historię Mańka i Sida. Dwaj przypadkowi przyjaciele kontynuując podróż na swojej drodze spotykają małe, bezradne ludzkie niemowlę.

Epoka Lodowcowa Maniek i Sid
Maniek i Sid na krze lodowej

Nasi bohaterowie postanawiają się nim zaopiekować i zwrócić rodzicom. Na szlaku dołącza do nich tygrys Diego, który ma nieco inne zadanie – jego misja to pokrzyżowanie ich planów i odwet na rodzicach dziecka za to, że są kłusownikami. Zbieg okoliczności powoduje jednak, że cała trójka łączy siły i staje się najlepszymi przyjaciółmi.

Scrat kolorowanka do druku
Zabawna wiewiórka Scrat, której losy poznajemy w każdej serii Epoki Lodowcowej.

Teraz możesz pokolorować bohaterów Epoki Lodowcowej za pomocą naszych darmowych kolorowanek.
Nie czekaj! Wydrukuj i pokoloruj je wszystkie!

Maniek Diego i Sid Kolorowanki Epoka Lodowcowa
Maniek Diego i Sid do pokolorowania.
Epoka Lodowcowa Kolorowanka 1
Maniek poznaje losy rodziców

Więcej gotowych arkuszy do kolorowania

Kliknij i pobierz wszystkie darmowe kolorowanki Epoka Lodowcowa